Onderzoek naar schimmelwoningen Gloriantplantsoen

A6E529C5-196A-4227-94D9-92B983EEBBD6

de platanen mogen blijvenWoningcorporatie Mozaïek Wonen laat een onafhankelijk onderzoek doen naar het achterstallig woningonderhoud in het Gloriantplantsoen. Dat gebeurt onder meer na het Zwartboek, dat de SP Gouda met bewoners opstelde en aan het gemeentebestuur overhandigde.

Er waren nog raadsvragen van de Partij voor de Dieren nodig om het stadsbestuur en daarna Mozaïek Wonen tot actie te bewegen.

Huurders klagen al jaren over het slechte onderhoud aan hun woningen; slechte isolatie, schimmelvorming en lekkages. Eerder geplaatste ventilatie verhielp niets of maakte het erger. Daarnaast heerste grote ontevredenheid over hoe Mozaïek met de klachten omging.

Posted in

Laat een reactie achter





Inschrijven nieuwsberichten

Schrijf je in op onze nieuws berichten en ontvang automatisch een bericht als er nieuws uit de wijk is.

Loading

Meest recente nieuwsberichten

Wijkbewoner Dick Verbaan geridderd

Droog weer bij Clean Up Slagenbuurt

Vrijmarkt Koningsdag Middenwillens

10 april: stratenvoetbal Achterwillens 8-12 jaar

Oud Achterwillens ontdaan van zwerfvuil

Jaarvergadering Vereniging Netwerk Achterwillens

“Verdwijnsel” verschijnselt weer…

Curieuze vondsten Clean up Goudse Hout

Huismeesterpost Gloriantplantsoen

Gemeente gaat 32 bomen kappen in Oud Achterwillens