Vegetarische traktaties voor én door de buurt.
Elke eerste dinsdag van de maand komen buurtbewoners bij elkaar om plantaardige hapjes te maken. In december maakten ze, tijdens deze ‘Smikkel en Smul’ activiteit in buurthuis De Bühne, Perzische Appelgebakjes. Veertig stuks maar liefst, waarvan een deel meteen werd opgepeuzeld. De rest ging met de deelnemers mee om ook anderen te laten mee smikkelen. Dankzij BuurtAanZet Janine Luijk kunnen we de ruimte gebruiken en is er een klein budget voor ingrediënten.
Er is een zakje met traktatie-bestemmingen. Ik trok het kaartje ‘vrijwilligers Bühne’ zodat de aanwezige vrijwilligers zijn getrakteerd. Het had ook het kaartje kunnen zijn ‘huisnummer 23 in jouw straat’ of ‘het hoekhuis”of ‘de eerste persoon die je ziet in de straat’.
Misschien ook leuk om aan te sluiten op 3 februari…? Of anders op 3 maart… Het begint om 13.00 en duurt tot 14.30. Graag even aanmelden van tevoren bij Janine janine.luijk@gro-up.nl of bij mij dekvkl@gmail.com .
Manon Bossard
Inschrijven nieuwsberichten
Schrijf je in op ons nieuws en ontvang een e-mail als er een nieuw bericht is.