Promen was ons voor????

Afgelopen zaterdag 18 mei heeft een aantal enthousiaste vrijwilligers de knijpers en vuilniszakken weer ter hand genomen om het zwerfvuil in de wijk op te ruimen.

Onder heerlijke weersomstandigheden was deze keer Oud-Achterwillens weer aan de beurt. Bedankt voor eenieder die heeft meegeholpen!

Promen was de week ervoor ook al rondgegaan. Daardoor lag er, gelukkig, minder zwerfafval dan de vorige keer in november 2018. Volgende keer stemmen we niet alleen met Cyclys maar ook met Promen af.

In de komende maanden zal er geen georganiseerde clean-up in Achterwillens plaatsvinden (behalve natuurlijk door OBS Vindingrijk). Vanaf de derde zaterdag in september gaan we weer van start. Noteer de 21e september alvast in uw agenda!

Posted in

Laat een reactie achter





Inschrijven nieuwsberichten

Schrijf je in op ons nieuws en ontvang een e-mail als er een nieuw bericht is.

Loading

Meest recente nieuwsberichten

Weidehommel = wijkbij Achterwillens

Kom 2 mei naar de mobiele mileustraat in de wijk

Bever passeert de Ommeslag

Hoe en wat in de Goudse Hout: op de fiets met de boswachter

Polonaise-paadje

Help jij zaterdag mee?

Oud Achterwillens in de krant

Taalschool wil contact met de wijk

Update 22 april:Tijdelijk andere bushaltes in de wijk

Valpreventie & Doortrappen voor 65+